Právě realizujeme

Chropyně - Nám.Svobody 24
Střecha: šikmá
Krytina: asfalt
Rozsah: 114 m2
Kroměříž - Nemocnice - budova F
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 810 m2
Orlová - Akátová 485
Střecha: šikmá
Krytina: plech
Rozsah: 140 m2
Suchdol nad Odrou - Silo Euroflex
Střecha: plochá
Krytina: asfalt
Rozsah: 510 m2
Malenovice - Tř.Svobody 819
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 350 m2

Hydroizolace

Hydroizolace plochých střech, balkonů a teras


Opravy hydroizolace provádíme nejčastěji natavením modifikovaných asfaltových pásů ELASTODEK s povrchovou ochranou proti UV záření barvených přírodní břidlicí nebo pokládáním střešních fólií ALKORPLAN z mPVC (měkčený polyvinylchlorid) a ALKORFLEX z PEC (polyethylenchlorid).

Charakteristika

modifikovaných asfaltových pásů ELASTODEK
s minerálním posypem

Nositelem pevnostních parametrů pásu je nosná vložka, na kterou je za tepla nanesena oboustranná asfaltová krycí vrstva v tloušťce nad 1mm. Natavitelný pás patří do skupiny elastických, modifikovaných výrobků. Krycí vrstva je modifikována SBS termoplastickým kaučukem. Pásy patří mezi nejmodernější, vysoce kvalitní a progresivní výrobky. Modifikovaná asfaltová hmota je mimořádně ohebná a elastická i při záporných teplotách, má výbornou odolnost proti stárnutí a velmi dobrou adhezi ke stavebním materiálů. Pásy modifikované kaučukem splňují rostoucí nároky na hydroizolace. Povrchovou úpravu pásů tvoří vrstva hrubozrnného minerálního posypu v barevných odstínech – šedý, zelený, cihlový.

Charakteristika plastových střech

Pro střešní izolace dodáváme materiály ALKORPLAN a ALKORFLEX, které se používají jako konečné pochůzní fólie a jsou vhodné pro ploché střechy, balkony, terasy, garáže apod. Kromě dodávky střešní fólie na míru zajišťujeme i profesionální pokládky.

střešní izolační fólie AKORPLAN

Hydroizolační fólie Alkorplan se vyrábí z měkčeného PVC. Mají velmi dobrou rozměrovou stálost, odolnost proti UV záření, vysokou odolnost proti průrazu, odolávají krupobití, odolávají prorůstajícím kořínkům, jsou samozhášivé, vodotěsné, ale i paropropustné, výborně svařitelné i po letech. Světlý povrch zajišťuje nízkou teplotu střechy.
Fólie Alkorplan, kromě Alkorplanu 35038 a 35078, je třeba separovat od vrstev na bázi asfaltů, dehtů a polystyrenů geotextilií např.FILTEK.
Výrobce poskytuje desetiletou záruku na kvalitu materiálu.

střešní izolační fólie ALKORFLEX

Hydroizolační fólie se vyrábí z PEC. Mají velmi dobrou rozměrovou stálost, odolnost proti UV záření, vysokou odolnost proti průrazu, odolávají krupobití, odolávají prorůstajícím kořínkům, jsou odolné proti přelétavému ohni a sálavému teplu, jsou vodotěsné, ale i paropropustné. Světlý povrch zajišťuje nízkou teplotu střechy.
Fólie Alkorflex mohou přijít do přímého trvalého styku s výrobky na bázi benzínů, asfaltů, dehtů. Od těchto látek ani od polystyrenu ji proto není nutné separovat geotextilií. Proti fóliím z mPVC neobsahují změkčovadla a jejich životnost je tedy delší.
Výrobce poskytuje desetiletou záruku na kvalitu materiálu.

Více informací o střešních fóliích ALKOR naleznete na www.dektrade.cz.