Právě realizujeme

Křečhoř
Střecha: šikmá
Krytina: plech
Rozsah: 2600 m2
Bystřice pod Hostýnem - Přerovská
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 234 m2
Hulín - Kotelna
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 340 m2
Rataje - Popovice
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 248 m2
Roštění - Ad.Budova
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 411 m2

Klempířství

Při realizaci každé střechy je nezbytnou a neodmyslitelnou činností klempířství. Klempířské práce provádíme z veškerých typů materiálů dostupných na našem trhu. I zde je ale zapotřebí pečlivé zvážení jaký materiál bude použit a jak budou klempířské práce prováděny, aby výsledek důsledně splnil svůj účel.

Pozinkovaný plech /Pz/

Nejlevnější varianta oplechování, nevýhodou je omezená životnost. Možnost nátěru.

Titanzinkový plech /TiZn/

Často používaný materiál, životností podobný Cu, výhodou je možnost nátěru, nevýhodou je omezená možnost manipulace při nižších teplotách.

Měděný plech /Cu/

Nejlepší materiál, pokud jsou správně provedeny montážní práce. Jeho životnost je v podstatě neomezená, nevýhodou je vyšší pořizovací cena. Cu plech se nenatírá.

Poplastovaný plech

Moderní, často používaný materiál, žárově pozinkovaný plech s poplastovaným povrchem v mnoha barevných odstínech, dokonalé zpracování vše prefabrikované, cenově srovnatelné s TiZn plechem, nevýhoda - nelze letovat, špatně lze řešit atypické detaily.

Plastový okapový systém

Okapový systém Marley lze jednoduše a rychle zpracovat. Jednotlivé prvky jsou do sebe jednoduše zacvaknuty, u některých typů okapů lepeny. Změny v barevných odstínech okapů dosahují úrovně odpovídající změnám běžným u barev a laků na kovy. To vše při dostupných cenách a vysoké kvalitě materiálu s životností minimálně 50 let. To je důvod, proč firma Marley poskytuje na materiál 10-ti letou záruku. Více na www.marley.cz.
 

ZÁKLADNÍ KLEMPÍŘSKÉ PRVKY