Právě realizujeme

Hustopeče - Školící středisko
Střecha: šikmá
Krytina: plech
Rozsah: 525 m2
Chropyně - Nám.Svobody
Střecha: šikmá
Krytina: plech
Rozsah: 320 m2
FK - Chropyně
Střecha: šikmá
Krytina: folie
Rozsah: 370 m2
Ivanovice
Střecha: šikmá
Krytina: plech
Rozsah: 580 m2
Kroměříž - Kotojedy
Střecha: šikmá
Krytina: folie
Rozsah: 810 m2

O firmě


Střecha je základ! ELIS–střechy s.r.o.
Poradíme Vám při výběru krytiny, doporučíme nejvhodnější řešení, seznámíme Vás s nejnovějšími trendy a materiály.
Jsme stavební firma zaměřená především na realizace a rekonstrukce střech šikmých i plochých. Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech a zateplení střech. Dále zajišťujeme odbornou montáž ochranného systému proti usedání ptactva na budovy. Firma je zaregistrována v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám - program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR. Jsme firma, která zaměstnává na hlavní pracovní poměr řemeslníky vyučené ve svém oboru – tesaře, klempíře, pokrývače. Všichni zaměstnanci splňují požadavky odborné způsobilosti. V zimním období se zaměstnanci každoročně účastní odborných školení a seminářů. Cílem školení je zvýšit odborné znalosti a dovednosti zaměstnanců, které zvýší jejich dosavadní kvalifikaci a odbornost. Zkušenost a odbornost našich zaměstnanců je prověřována při každé stavbě či rekonstrukci střechy. Můžete si být jisti, že spolupracujete s profesionály, kteří kladou důraz na neustálé zlepšování kvality služeb.

Práce jsou prováděny odborně proškolenými zaměstnanci firmy ELIS-střechy s.r.o., vyučenými v oboru tesař, klempíř, pokrývač.

Provedeme nezávazné prohlídky staveb, návrhy, položkové rozpočty s pevnou cenou. Máte-li zájem o bližší informace z oblasti realizace střech, vyplňte prosím tento formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat, případně zodpoví Vaše dotazy. Také nám můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás navštívit. Sídlo firmy je v Kroměříži,  ulice Švabinského nábřeží 1630/85.

Realizace zakázky
Všechny požadavky řešíme osobně u klienta, kterému nabízíme:

  • Příjezd za zákazníkem
  • Konzultace, zaměření technikem včetně zhotovení případné fotodokumentace.
  • Vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku s položkovým rozpisem materiálu a prací.
  • Práce na přípravě provedení zakázky budou započaty po obdržení závazné objednávky, podepsání smlouvy o dílo nebo dle vzájemné dohody po upřesnění realizace.
  • Vlastní oprava střechy bude započata v závislosti na povětrnostních podmínkách.
  • Zajistíme likvidaci odpadu vzniklého pri realizaci zakázky.
  • Na zhotovené a zrealizované zakázky jsou poskytovány záruky.
  • Zhotovitel má uzavřenou pojistnou smlouvu u České pojišťovny pro případ odpovědnosti za škody a havárie vzniklé jiné osobě svou činností do výše 2.500.000,-Kč.