Právě realizujeme

Kolín
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 810 m2
Kralický Háj
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 775 m2
Zlobice
Střecha: šikmá
Krytina: plech
Rozsah: 200 m2
Hulín - Wolkerova
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 436 m2
Kroměříž - Nám.Míru
Střecha: plochá
Krytina: folie
Rozsah: 295 m2

Pokrývačství

Vybrat v dnešním nepřeberném množství materiálů tu pravou krytinu pro Vaši střechu je určitě pro nezkušené velmi obtížné. Proto jsou tu odborné firmy.

Snažíme se, aby naši pracovníci, měli neustále přehled o novinkách na trhu a hlavně, aby byli co nejlépe vyškoleni v technologiích, určených pro zpracování různých materiálů.

Vždyť správná montáž se vždy projeví na kvalitě výsledného díla.

Naše firma Vám zajistí a odborně provede veškeré pokrývačské práce, a to jak u novostaveb, tak při renovacích starších střech. Samozřejmostí jsou bezplatná konzultace a vyhotovení bezplatné cenové nabídky.

Provádíme dodávku a montáž veškerých krytin:

  • betonové krytiny
  • pálené krytiny
  • vláknocementové krytiny
  • plechové krytiny
  • asfaltové šindele


pálená taška vhodná pro novostavby i rekonstrukce. Optimální pro jakékoliv použití, pro všechny architektonické styly - od vesnického domku po zámek, od rodinného domu po kancelářské budovy, od nížin po horské oblasti.


nabízí pro všechny typy šikmých střech ve všech nadmořských výškách šest modelů vysoce kvalitních střešních tašek v několika barvách: Alpskou tašku s povrchem z kvalitního granulátu, Alpskou tašku classic, Moravskou tašku plus, Římskou tašku a Bobrovku.


betonová taška, která je mrazuvzdorná a výborně se hodí i do horských oblastí. Je vhodná pro novostavby i rekonstruované objekty bez vyšších estetických požadavků, pro budovy provozního a hospodářského charakteru. Pro stavby s vyššími estetickými nároky je vhodná krytina KM Beta s povrchovou úpravou (dvojitým akrylátovým nástřikem).


je lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároku na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.


je základním produktem mezi plechovými krytinami. RUUKKI s designem pálené tašky. Je to profil s nízkým reliéfem, díky němuž se na střeše nedrží větvičky, listí ani sníh. Přestože vzhled střechy působí dojmem množství tašek, skládá se ze širokých prvků o délce celé střešní plochy.